Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekend, Staand naakt, Tekening in rood - Verkocht

Onbekend, Staand naakt, Tekening in rood kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Onbekend, Staand naakt, Tekening in rood kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Staand naakt, Tekening in rood kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Staand naakt, Tekening in rood kopen? Bied vanaf 1!Onbekend, Staand naakt, Tekening in rood kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Tekening in rood.

Voorstelling van een staande naakte vrouw

Losbladig, beeldmaat 32x14, bladmaat 35x27

Niet gesigneerd

Werk zat in schetsboek bij collectie litho's van H.J.Haverman

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3243 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:23-01-2018 om 12:08
Eindtijd:06-02-2018 om 21:08
Biedingen (11)
barendk
31 jan. / 12:34
€ 25
MOOIZO
31 jan. / 12:34
€ 20
barendk
31 jan. / 12:33
€ 15
MOOIZO
31 jan. / 12:33
€ 13
barendk
31 jan. / 12:33
€ 11
MOOIZO
31 jan. / 12:33
€ 9
barendk
31 jan. / 11:27
€ 7
MOOIZO
31 jan. / 08:14
€ 5
HerBern
31 jan. / 08:14
€ 3
MOOIZO
31 jan. / 08:14
€ 3
HerBern
28 jan. / 20:37
€ 1