Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Olieverf op paneel

Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 65!Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 65!Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 65!Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 65!Onbekende kunstenaar (20e eeuw), Olieverf op paneel kopen? Bied vanaf 65!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Vroempie

26 verkochte items
  • Ongespecificeerd

"Haan en kippen op boerenerf"

Prachtig geschilderd. (naar de stijl van Albertus Verhoesen)

Erg mooie zware lijst.

Niet gesigneerd.

Conditie; Uitmuntende staat

Formaat; 48x44cm (incl.lijst) 24x20cm (excl.lijst)

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Vroempie

26 verkochte items

Dit item is verkocht voor 65,00

Starttijd:21-06-2015 om 21:28
Eindtijd:27-06-2015 om 21:28