Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - aquarel - bosgezicht - niet gesigneerd - Verkocht

Onbekende kunstenaar - aquarel - bosgezicht - niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Onbekende kunstenaar - aquarel - bosgezicht - niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - aquarel - bosgezicht - niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - aquarel - bosgezicht - niet gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Aquarel ingelijst onder dubbel passe partout en glas in een houten lijst.

55,5 x 52 cm met lijst, afbeelding is 39 x 28,5 cm.

Wordt verpakt tussen noppenfolie en houten platen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(40)
Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:25-04-2017 om 09:59
Eindtijd:02-05-2017 om 09:59
Kreeft
01 mei / 16:49
€ 1