Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - aquarel - oude brug over rivier in de bergen - gesigneerd

Onbekende kunstenaar - aquarel - oude brug over rivier in de bergen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Onbekende kunstenaar - aquarel - oude brug over rivier in de bergen - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 1,00

Onbekende kunstenaar - aquarel - oude brug over rivier in de bergen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - aquarel - oude brug over rivier in de bergen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - aquarel - oude brug over rivier in de bergen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - aquarel - oude brug over rivier in de bergen - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (14)

434 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Aquarel van tafereel van een brug over een rivier. Met op de achtergrond bergen.

Ingelijst onder passe partout en glas.

Afmeting 43 x 30. Met lijst 62 x 49 cm.

Gesigneerd maar achternaam is slecht leesbaar.

Dit item is verkocht voor 1,00

Starttijd:02-04-2017 om 11:18
Eindtijd:09-04-2017 om 11:18

maarten_o
4 apr. / 11:27
€ 1