Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar: ets, 1955 Ford Victoria V-8. - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar: ets, 1955 Ford Victoria V-8.  kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 25,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar: ets, 1955 Ford Victoria V-8.  kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar: ets, 1955 Ford Victoria V-8.  kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar: ets, 1955 Ford Victoria V-8.  kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar: ets, 1955 Ford Victoria V-8.  kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar: ets, 1955 Ford Victoria V-8.  kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar: ets, 1955 Ford Victoria V-8.  kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Van onbekende kunstenaar: intrigerende ets met afdruk van motor onderdeel van Ford Victoria V-8 uit 1955

De ets is mogelijk uit 1968. Potlood gesigneerd/genummerd en getiteld onderin. Formaat incl. 56 x 38 cm, ets grootte 47 x 19 cm. Gesigneerd met 'Jasmin'.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(34)
Geplaatst door  ffagott
FA. (6)

372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:08-05-2019 om 12:13
Eindtijd:15-05-2019 om 21:10
Biedingen (4)
estrel4
15 mei / 21:03
€ 25
AndyKaye
15 mei / 21:02
€ 20
estrel4
15 mei / 21:01
€ 15
AndyKaye
15 mei / 20:59
€ 10