Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - gesigneerde ets - 4 ex.

Onbekende kunstenaar - gesigneerde ets - 4 ex. kopen? Bied vanaf 10!

Onbekende kunstenaar - gesigneerde ets - 4 ex.

Verkoopprijs: € 10,00

Onbekende kunstenaar - gesigneerde ets - 4 ex. kopen? Bied vanaf 10!Onbekende kunstenaar - gesigneerde ets - 4 ex. kopen? Bied vanaf 10!Onbekende kunstenaar - gesigneerde ets - 4 ex. kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie ets van onbekende kunstenaar

Het werk is handgesigneerd en -genummerd

Titel en signatuur onduidelijk

Oplagenummer: 2/ 4

Jaartal: 1993

Afmeting: 20 x 15 cm

Afmeting blad: 37 x 25 cm

Conditie: de ets verkeert in goede staat

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:09-12-2016 om 11:01
Eindtijd:15-12-2016 om 20:01

bsleeking
15 dec. / 17:42
€ 10