Onbekende kunstenaar - Giacometti? - Verkocht

Onbekende kunstenaar - Giacometti? kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Een voor mij onbekend gebleven kunstenaar alhoewel de handtekening en het motief sterk doen denken aan Giacometti. Mooi werk om te onderzoeken.

Handgesigneerd en genummerd

Techniek: Lithografie op kwaliteitspapier

Oplage: 100

Afmeting: 65,5 x 50,5 cm

Conditie: Helaas heeft het werk vrij veel kneuzingen c.q. fricties, zie foto.

Verzending: 8 euro

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:14-01-2013 om 15:03
Eindtijd:28-01-2013 om 15:03
Biedingen (3)
CAJA
28 jan. / 09:53
€ 16
2411
18 jan. / 15:32
€ 11
3997
14 jan. / 17:28
€ 1