Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar, handgesigneerd ro. Ets, Berlin, Brandenburger Tor

Onbekende kunstenaar, handgesigneerd ro. Ets, Berlin, Brandenburger Tor kopen? Bied vanaf 1!

Onbekende kunstenaar, handgesigneerd ro. Ets, Berlin, Brandenburger Tor

Verkoopprijs: € 15,00

Onbekende kunstenaar, handgesigneerd ro. Ets, Berlin, Brandenburger Tor kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar, handgesigneerd ro. Ets, Berlin, Brandenburger Tor kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar, handgesigneerd ro. Ets, Berlin, Brandenburger Tor kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar, handgesigneerd ro. Ets, Berlin, Brandenburger Tor kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar, handgesigneerd ro. Ets, Berlin, Brandenburger Tor kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar, handgesigneerd ro. Ets, Berlin, Brandenburger Tor kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar, handgesigneerd ro. Ets, Berlin, Brandenburger Tor kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  TripleR
FA. (7)

Lid sinds 2018
143 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie ets, gesigneerd ro.,  maar ik kan de handtekening niet ontcijferen.

De ets is in goede staat, foto's maken onderdeel uit van de beschrijving.

Wel zitten er een aantal onweersbeestjes tussen het de lijst  zie foto's.

Het werk wordt inclusief lijst geleverd

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:16-04-2018 om 11:32
Eindtijd:23-04-2018 om 11:32

Biedingen (5):

Sannan
22 apr. / 23:02
€ 15
Aapeloekie
22 apr. / 23:02
€ 15
Sannan
22 apr. / 23:01
€ 9
Aapeloekie
22 apr. / 23:01
€ 7
Sannan
20 apr. / 16:56
€ 1