Onbekende kunstenaar (K.R.), grafiek, handgesigneerd en genummerd - Verkocht

Onbekende kunstenaar (K.R.), grafiek, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 1!
Onbekende kunstenaar (K.R.), grafiek, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar (K.R.), grafiek, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar (K.R.), grafiek, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar (K.R.), grafiek, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Onbekend

Techniek: grafiek

Nummer: 17/150

Jaar: 2000

Gesigneerd: Handgesigneerd links onder

Afmetingen werk: h45 x b45 cm

Ingelijst: Nee

Conditie:

In goede staat. Aan bovenzijde zitten 4 perforatorgaatjes.

Afhalen kan in Naaldwijk, op afspraak, zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Ongespecificeerd

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5440 verkochte items
Alle items van deze verkoper (309)
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:05-01-2015 om 13:07
Eindtijd:18-01-2015 om 13:07
Biedingen (3)
Yvonne22
18 jan. / 12:37
€ 5
JannekeK
18 jan. / 12:36
€ 3
Yvonne22
18 jan. / 11:12
€ 1