Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - lithografie - knikkerende kinderen - gesigneerd - 1978 - Verkocht

Onbekende kunstenaar - lithografie - knikkerende kinderen - gesigneerd - 1978 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Onbekende kunstenaar - lithografie - knikkerende kinderen - gesigneerd - 1978 kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - lithografie - knikkerende kinderen - gesigneerd - 1978 kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - lithografie - knikkerende kinderen - gesigneerd - 1978 kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - lithografie - knikkerende kinderen - gesigneerd - 1978 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

Afmeting papier 37 x 31, afbeelding 28 x 23.

Bovenzijde lichte hobbels in papier, buiten afbeelding.

Wordt verzonden tussen platen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(38)
Geplaatst door  loft
FA. (15)

453 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:21-11-2015 om 16:50
Eindtijd:28-11-2015 om 16:50
yesse50
26 nov. / 11:39
€ 1