Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Oud Hollands IJsvermaak

Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Oud Hollands IJsvermaak kopen? Bied vanaf 120!

Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Oud Hollands IJsvermaak

Verkoopprijs: € 140,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Oud Hollands IJsvermaak kopen? Bied vanaf 120!Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Oud Hollands IJsvermaak kopen? Bied vanaf 120!Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Oud Hollands IJsvermaak kopen? Bied vanaf 120!Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Oud Hollands IJsvermaak kopen? Bied vanaf 120!Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Oud Hollands IJsvermaak kopen? Bied vanaf 120!Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Oud Hollands IJsvermaak kopen? Bied vanaf 120!Onbekende kunstenaar, olieverf op paneel, Oud Hollands IJsvermaak kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  rahoekstra_kunst8
FA. (1)

Lid sinds 2017
91 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd

Fraai winterlandschap, Oud Hollands ijsvermaak. De naam van de schilder is onbekend (niet goed leesbaar). Gesigneerd aan de linker onderzijde. Techniek: olieverf op paneel. De afmetingen van het paneel zijn: 50 cm x 40 cm. Inclusief de fraaie lijst zijn de afmetingen: 65 cm x 55 cm

Dit item is verkocht voor 140,00

Starttijd:30-01-2018 om 10:02
Eindtijd:06-02-2018 om 10:02

Biedingen (3):

Fiene1
4 feb. / 14:39
€ 140
Widad
4 feb. / 08:51
€ 130
Fiene1
3 feb. / 19:18
€ 120