Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar - Sculptuur Koe / Kat - Verkocht

Onbekende kunstenaar - Sculptuur Koe / Kat kopen? Bied vanaf 1!
Onbekende kunstenaar - Sculptuur Koe / Kat kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - Sculptuur Koe / Kat kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - Sculptuur Koe / Kat kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - Sculptuur Koe / Kat kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - Sculptuur Koe / Kat kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - Sculptuur Koe / Kat kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar - Sculptuur Koe / Kat kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object

Vrolijke sculptuur met een Koe & Kat

Handbeschilderd, gesigneerd en genummerd (17/100).

Formaat: 20 x 15 cm.

Techniek: Acrylverf op steen.

Sculptuur heeft een minuscule beschadiging aan de voet, niet zichtbaar wanneer sculptuur staat (zie foto's).

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (46)
Geplaatst door  kunstwinkel
FA. (22)

1241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
Dit item is verkocht voor 22,00
Starttijd:11-03-2018 om 18:11
Eindtijd:25-03-2018 om 21:11
Biedingen (5)
Chouba
25 mrt. / 17:10
€ 22
Helder
25 mrt. / 17:10
€ 20
Helder
24 mrt. / 18:36
€ 12
schoffel
24 mrt. / 18:36
€ 10
schoffel
11 mrt. / 20:41
€ 1