Niet of onleesbaar gesigneerd - Onbekende kunstenaar: twee fraaie aquarellen - Indonesie - gesigneerd. - Verkocht

Onbekende kunstenaar: twee fraaie aquarellen - Indonesie - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
Onbekende kunstenaar: twee fraaie aquarellen - Indonesie - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar: twee fraaie aquarellen - Indonesie - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar: twee fraaie aquarellen - Indonesie - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar: twee fraaie aquarellen - Indonesie - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar: twee fraaie aquarellen - Indonesie - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar: twee fraaie aquarellen - Indonesie - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar: twee fraaie aquarellen - Indonesie - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Twee fraaie Indonesische aquarellen - eind 20ste eeuw. Voorzien van passe-partout en lijst. Aquarellen zijn beide linksonder gesigneerd (Uci?).

Aquarellen in uitstekende conditie, lijstjes hebben gebruikssporen. Afmeting lijst 40x28cm.

Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (69)
Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9)

235 verkochte items
Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:22-01-2018 om 13:21
Eindtijd:29-01-2018 om 13:21
Biedingen (4)
Anan
28 jan. / 21:20
€ 13
Marcello020
28 jan. / 21:20
€ 11
Marcello020
28 jan. / 19:23
€ 3
AlbertEM
28 jan. / 15:56
€ 1