Onbekende kunstenaar – Ets – Stadje – Gesigneerd en ingelijst - Oud

Onbekende kunstenaar – Ets – Stadje – Gesigneerd en ingelijst - Oud kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Onbekende kunstenaar – Ets – Stadje – Gesigneerd en ingelijst - Oud kopen? Bied vanaf 1!Onbekende kunstenaar – Ets – Stadje – Gesigneerd en ingelijst - Oud kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

Een lief klein oud etsje van een stadje.

De ets is gesigneerd en zit in de originele lijst met passe-partout en glasplaat (16,5 x 17,5 cm).

Helaas hebben wij de naam van de kunstenaar niet kunnen achterhalen

Klaar om op te hangen.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Stadje”).

Kunstenaar: Onbekend.

Techniek: Ets.

Jaartal: Onbekend. Ca 1950.

Afmetingen: Lijst, 16,5 x 17,5 cm.

                        Beeld, 5 x 6 cm.

Ingelijst: In een lijst met sierrand, passe-partout en glasplaat. Ingelijst door Kunsthandel Petri (Westerstraat Amsterdam).

Gesigneerd: In de ets rechtsonder.

Oplage:  Onbekend.

Conditie: In goede staat.

Zie ook de foto’s.

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro (aangetekende verzending via Postnl).

Naar België: In overleg (vanaf 8,00 euro via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:04-10-2014 om 21:45
Eindtijd:18-10-2014 om 21:45

Biedingen (4):

alatne
18 okt. / 21:34
€ 7
22kieb35
18 okt. / 20:58
€ 5
alatne
18 okt. / 10:22
€ 3
lenvangelder
7 okt. / 01:09
€ 1