onbekende kunstschilder, Schelpen in schaal, olieverf op linnen - Verkocht

onbekende kunstschilder, Schelpen in schaal, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 175!
onbekende kunstschilder, Schelpen in schaal, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 175!onbekende kunstschilder, Schelpen in schaal, olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 175!
  • Ongespecificeerd

onbekende kunstschilder,

prachtig gedetaileerd werk.

Schelpen in Schaal: olieverf op linnen

groot werk: 60x90

verzenden: aantekenen, goed verpakt: Ned. 15,-

Ongespecificeerd

Geplaatst door  mulders

267 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:30-11-2013 om 08:24
Eindtijd:09-12-2013 om 08:24
mvm_gerritsen
09 dec. / 08:12
€ 175