onbekende kunstschilder, stilleven, prachtig geschilderd, impressionistisch.

onbekende kunstschilder, stilleven, prachtig geschilderd, impressionistisch. kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

onbekende kunstschilder, stilleven, prachtig geschilderd, impressionistisch. kopen? Bied vanaf 75!onbekende kunstschilder, stilleven, prachtig geschilderd, impressionistisch. kopen? Bied vanaf 75!onbekende kunstschilder, stilleven, prachtig geschilderd, impressionistisch. kopen? Bied vanaf 75!onbekende kunstschilder, stilleven, prachtig geschilderd, impressionistisch. kopen? Bied vanaf 75!onbekende kunstschilder, stilleven, prachtig geschilderd, impressionistisch. kopen? Bied vanaf 75!onbekende kunstschilder, stilleven, prachtig geschilderd, impressionistisch. kopen? Bied vanaf 75!onbekende kunstschilder, stilleven, prachtig geschilderd, impressionistisch. kopen? Bied vanaf 75!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  mulders

266 verkochte items
  • Ongespecificeerd

Onbekende schilder,

stilleven, fruit met mes op tafel met vaas.

olieverf op linnen, gezet met vlotte toets, frisse kleuren,

impressionistisch, schilderij is in goede staat

afm. doek: 40x40 , incl. klassieke lijst: 45x50

verzenden: aantekenen.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  mulders

266 verkochte items

Dit item is verkocht voor 75,00

Starttijd:07-06-2015 om 16:54
Eindtijd:14-06-2015 om 16:54

Mereln
7 jun. / 18:44
€ 75