onduidelijk gesigneerd L v. Gent? landschap Giethoorn met praam ca 1920

onduidelijk gesigneerd L v. Gent? landschap Giethoorn met praam ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 131,00

onduidelijk gesigneerd L v. Gent? landschap Giethoorn met praam ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!onduidelijk gesigneerd L v. Gent? landschap Giethoorn met praam ca 1920 kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Ongespecificeerd

Schilder / signatuur : L. v Gent ?
Titel/Voorstelling: praam bij brug Giethoorn
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : olieverf op doek
Maten : 70 x 50 cm niet ingelijst !
Gesigneerd: linksonder
Conditie : goed

Ongespecificeerd

FA. (105)

2663 verkochte items

Dit item is verkocht voor 131,00

Starttijd:22-03-2014 om 15:00
Eindtijd:05-04-2014 om 16:00

Biedingen (9):

Vite1
5 apr. / 11:20
€ 131
Pref
5 apr. / 11:20
€ 121
Pref
5 apr. / 11:19
€ 110
Vite1
5 apr. / 11:19
€ 100
Pref
5 apr. / 11:19
€ 80
Vite1
5 apr. / 11:19
€ 75
Pref
5 apr. / 11:03
€ 10
Ferre
25 mrt. / 10:27
€ 5
Pref
23 mrt. / 17:44
€ 1