Onduidelijke signatuur, Olieverf op paneel, 'Wipmolen in Hollands landschap"

Onduidelijke signatuur, Olieverf op paneel, 'Wipmolen in Hollands landschap" kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Onduidelijke signatuur, Olieverf op paneel, 'Wipmolen in Hollands landschap" kopen? Bied vanaf 1!Onduidelijke signatuur, Olieverf op paneel, 'Wipmolen in Hollands landschap" kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd

Prachtig olieverf op paneel met onduidelijk signatuur (lijkt op M Koekkoek maar is het waarschijnlijk niet)!! Rechtsonder gesigneerd.

Afmeting: 27,1x17,6cm Werk is vroeger ingelijst geweest. Kleine beschadigingen aan rand van olieverf op houten paneel.

Veiling loop af op zondag 12 oktober!!

Kunstwerk wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verzonden (incl. track en trace). Werk is verzekerd bij verzending.

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 7,00

Starttijd:03-10-2014 om 14:59
Eindtijd:12-10-2014 om 14:59

Biedingen (4):

Pref
7 okt. / 21:35
€ 7
Welkoop
7 okt. / 21:35
€ 5
Pref
7 okt. / 21:35
€ 3
Welkoop
7 okt. / 20:14
€ 1