opheusden de trommelaar

opheusden  de trommelaar kopen? Bied vanaf 500!
opheusden  de trommelaar kopen? Bied vanaf 500!opheusden  de trommelaar kopen? Bied vanaf 500!opheusden  de trommelaar kopen? Bied vanaf 500!
  • Jan Peter van Opheusden (1941)

Zeer mooie litho van deze kunstenaar.

Oplage van 250 stuks en dit is nummer 168.

Het verkeerd in een topconditie

En is gesigneerd door de kunstenaar zelf.

Jan Peter van Opheusden (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  albertdehosson

0 verkochte items
Starttijd:06-07-2015 om 08:08
Eindtijd:13-07-2015 om 08:08
Openingsbod € 500
Objectlocatie Nederland