Opland - Acryl/gouache op doek, Man in zwart - Ingelijst - Verkocht

Opland - Acryl/gouache op doek, Man in zwart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Opland - Acryl/gouache op doek, Man in zwart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Opland - Acryl/gouache op doek, Man in zwart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Opland - Acryl/gouache op doek, Man in zwart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Opland - Acryl/gouache op doek, Man in zwart - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44752 verkochte items
Alle items van deze verkoper (492)
  • Opland (1928-2001)
Jaartal1963
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Lijst32 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

ConditieRedelijk

het oppervlak is wat vuil, de verflaag wat vervaagd.

Opland (1928-2001)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44752 verkochte items
26 cm
32 cm
24 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-07-2020 om 10:27
Eindtijd:12-07-2020 om 21:55
eriksd
08 jul. / 13:47
€ 40