Ori Ben-Zeef - Zonder titel

Ori Ben-Zeef - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Ori Ben-Zeef - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Ori Ben-Zeef - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Ori Ben-Zeef - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Ori Ben-Zeef - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Ori Ben-Zeef - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Ori Ben-Zeef - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Ori Ben-Zeef (1949)
Jaartal1991
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst76 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig kleurig werk in gemengde techniek.
Het werk is sinds 1992 in ons bezit en heeft sindsdien op dezelfde  plaats gehangen.
Binnen Nederland € 6,75
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Ori Ben-Zeef (1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  HermineV
Lid sinds 2021
0 verkochte items
55 cm
76 cm
54 cm
75 cm
Starttijd12-2-2022 om 18:13
Eindtijd20-2-2022 om 19:50
Openingsbod € 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieArnhem,  Nederland