Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Prachtige indieaquarel van du Chattel ca.1910 . Het werk is in zeer goede staat en de echtheid garandeer ik. afm. 57x36cm. achter ontspiegeld glas in teak gelakte lijst afm.64x44cm. Van Rossum du Chattel maakte drie indiereizen tussen 1908 en 1916 waar hij woonde en werkte op Java en Bali. Sommige fotos zijn wat flets i.v.m. het glas. De laatste fotos zijn van de aquarel zonder lijst.
Starttijd | 24-7-2016 om 11:11 |
Eindtijd | 31-7-2016 om 11:11 |