Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Origineel werk Wim Izaks
Titel : Vrije Compositie
Techniek : Gemengde techniek op papier
Formaat werk : 65 x 50 cm
Ingelijst : Nee
Handgesigneerd op de achterzijde : Wim Izaks
Het is een werk uit de tijd dat Wim Izaks zijn Atelier had in de oude melkfabriek te Eibergen.
Wim Izaks , ( Eibergen 31 december 1950 - 3 december Enschede 1989 ) was een Nederlandse kunstschilder en zijn werk behoort tot het lyrisch abstract expressionisme.
Het werk wordt verzonden, aangetekend en verzekerd, in een nieuwe stevige verzendkoker a 15 euro.
Verzendkosten zijn voor de koper. Uiteraard het werk komen ophalen in Eibergen is ook een optie !!!
Starttijd | 18-3-2015 om 8:00 |
Eindtijd | 1-4-2015 om 9:00 |