Originele ets FRANS MANDOS - 64 x 48 cm-hand gesigneerd - uit 1967

Originele ets FRANS MANDOS - 64 x 48 cm-hand gesigneerd - uit 1967 kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Originele ets FRANS MANDOS - 64 x 48 cm-hand gesigneerd - uit 1967 kopen? Bied vanaf 20!Originele ets FRANS MANDOS - 64 x 48 cm-hand gesigneerd - uit 1967 kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

755 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Frans Mandos (1910-1977)
GesigneerdHandgesigneerd

Het betreft een schitterende ets in perfecte staat en hand gesigneerd

Is gemaakt in Brehat - Frankrijk

Franciscus (Frans) Hubertus Wilhelmus Mandos (Tilburg 1910 – Nijmegen 1977) ontwikkelde zich na zijn opleiding aan de voorloper van de Academie voor Beeldende Vormgeving  tot een productief en veelzijdig kunstenaar.

Verzendkosten zijn € 6,75 maar afhalen in Tilburg mag natuurlijk ook.

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:03-03-2014 om 21:31
Eindtijd:10-03-2014 om 21:36

Hanneke74
10 mrt. / 21:31
€ 20