Originele ets FRANS MANDOS -VIS-65 x 50 cm - hand gesigneerd- uit 1968 - Verkocht

Originele ets FRANS MANDOS -VIS-65 x 50 cm - hand gesigneerd- uit 1968 kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Originele ets FRANS MANDOS -VIS-65 x 50 cm - hand gesigneerd- uit 1968 kopen? Bied vanaf 25!Originele ets FRANS MANDOS -VIS-65 x 50 cm - hand gesigneerd- uit 1968 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Frans Mandos (1910-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele ets FRANS MANDOS -VIS-65 x 50 cm - gesigneerd-1968

Het betreft een schitterende ets in perfecte staat en hand gesigneerd.

Franciscus (Frans) Hubertus Wilhelmus Mandos (Tilburg 1910 – Nijmegen 1977) ontwikkelde zich na zijn opleiding aan de voorloper van de Academie voor Beeldende Vormgeving  tot een productief en veelzijdig kunstenaar.

Verzendkosten zijn € 6,75 maar afhalen in Tilburg mag natuurlijk ook.

Frans Mandos (1910-1977)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:24-02-2014 om 18:59
Eindtijd:03-03-2014 om 18:59
berrie
27 feb. / 16:10
€ 25