Originele gesigneerde tekening van Johanna Berhardina Midderigh-Bokhorst - Verkocht

Originele gesigneerde tekening van Johanna Berhardina Midderigh-Bokhorst  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Originele gesigneerde tekening van Johanna Berhardina Midderigh-Bokhorst  kopen? Bied vanaf 1!Originele gesigneerde tekening van Johanna Berhardina Midderigh-Bokhorst  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Conberg

26 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Bernardina Midderigh-Bokhorst (1880-1972)
TypeTekening / Aquarel

Originele tekening van Johanna Berhardina Midderigh-Bokhorst

Tekening is gesigneerd, gelijst en gedateerd (December 1929)

Formaat: 14 x 17 cm (binnen passe-partout gemeten)

Bernardina Midderigh-Bokhorst (1880-1972)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Conberg

26 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:13-05-2014 om 22:04
Eindtijd:20-05-2014 om 22:04
ahibma
14 mei / 15:32
€ 1