originele zeefdruk van Sylvia Kristel - Woman

originele zeefdruk van Sylvia Kristel - Woman kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Sylvia Kristel

Geplaatst door  MooiSpul

168 verkochte items
  • Sylvia Kristel
GesigneerdHandgesigneerd

Originele zeefdruk van Sylvia Kristel.

Titel: Woman
Afmeting Papier : 25x26 cm.
Oplage's: Ea
Gesigineerd: Met de hand in potlood
Conditie: Nieuwstaat

Biografie: Sylvia Kristel

Sylvia Kristel is geboren in 1952. Sylvia Kristel is vooral bekend om haar films Emmanuelle. Als filmster heeft ze een zeer turbulent en wild leven achter de rug. De roem en de rijkdom hebben haar echter niet dichterbij het levensgeluk gebracht. Zoals ze zelf zei: "Ik was een ster, nu wil ik actrice worden.". Haar talent voor schilderen is altijd overschaduwd gebleven door haar filmcarriere. Voor zichzelf is ze zich op dit vlak altijd blijven ontwikkelen. De pauzes op de filmset vulde ze meestal met tekenen en schilderen. Haar talent werd later opgemerkt door Hugo Claus. Hij heeft haar gestimuleerd ermee door te gaan en er ook mee naar buiten te treden. De werken van Sylvia Kristel kenmerkt zich vooral door de emotionele geladenheid. Het schilderen heeft aan haar persoonlijk rijping bijgedragen en blijft ondanks het succes op de eerste een mogelijkheid tot expressie en zelfonderzoek. 'Uit de bespiegeling van het verleden, lezen we de toekomst.' 17 oktober 2012

Verzendkosten:
Normale pakketpost: 6,95 euro
Aangetekend: 8,60 euro

Afhalen 7 dagen per week op afspraak ook s'avonds

KvK:60429097

Sylvia Kristel

Geplaatst door  MooiSpul

168 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:21-09-2014 om 16:17
Eindtijd:05-10-2014 om 16:17

Biedingen (11):

JanZ
5 okt. / 14:05
€ 25
Vink69
5 okt. / 10:03
€ 20
JanZ
5 okt. / 10:03
€ 19
Vink69
5 okt. / 10:03
€ 15
JanZ
5 okt. / 10:03
€ 13
Vink69
4 okt. / 03:26
€ 11
jpmr5503
30 sep. / 22:56
€ 9
gertob
30 sep. / 22:56
€ 7
jpmr5503
26 sep. / 20:15
€ 5
gertob
26 sep. / 20:14
€ 3
jpmr5503
21 sep. / 17:52
€ 1