Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server".

Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!Ortho Owen - Litho, Tennisser, "de server". kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1016 verkochte items
Alle items van deze verkoper (74)
  • Ortho Owen (1953-1992)
Jaartal1989
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen58 cm x 44 cm (h x b)
Lijst81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage43/290

Robert Weller (“Ortho”) Owen, geboren 29-1-1953 in Nakina (Ontario, Canada) en overleden 11 augustus 1994 in Amsterdam, tekenaar, schilder, lithograaf en zeefdrukker.

Opleiding: Ontario College of Art, Toronto.

Ortho Owen werd bekend door zijn tekeningen en schilderijen van sporters in actie.

Hij maakte lange reizen door Europa en vestigde zich uiteindelijk in Nederland (Amsterdam), waar hij o.a. 10 jaar lang een atelier had in de Albert Cuypstraat. Hier maakte hij, naast zijn ‘sport-schilderijen’, grote olieverfwerken met stripachtige, surrealistische voorstellingen met invloeden van Pop-art en Francis Bacon.

Ortho Owen overleed in 1994 op 41-jarige leeftijd, tien jaar nadat bij hem hersentumor werd geconstateerd.

Hij werd begraven in Aylmer (Ontario, Canada).

Ortho Owen (1953-1992)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  duif
FA. (28)

Lid sinds 2018
1016 verkochte items
61 cm
81 cm
44 cm
58 cm

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:25-05-2019 om 23:13
Eindtijd:02-06-2019 om 21:07

arnooberendorff
1 jun. / 22:06
€ 10