Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1986 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | A/P |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 27-3-2023 om 15:17 |
Eindtijd | 9-4-2023 om 20:46 |