Tekening van een gedeelte van de haven Willemstad met boten WM en WM5, gesigneerd en gedateerd 1947 1 puntje in het blad, zie foto 5
Goed
Puntje in het blad
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oostakker, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 5,60
Naar Nederland
€ 8,20
€ 15,20
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 46,80
Extra
Per brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico