Oscar Verpoorten - kleurenets - Boomkorren Den Oever - Verkocht

Oscar Verpoorten - kleurenets - Boomkorren Den Oever kopen? Bied vanaf 195!

Verkoopprijs: € 195,00

Oscar Verpoorten - kleurenets - Boomkorren Den Oever kopen? Bied vanaf 195!Oscar Verpoorten - kleurenets - Boomkorren Den Oever kopen? Bied vanaf 195!Oscar Verpoorten - kleurenets - Boomkorren Den Oever kopen? Bied vanaf 195!Oscar Verpoorten - kleurenets - Boomkorren Den Oever kopen? Bied vanaf 195!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Oscar Verpoorten (1952-2003)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets uit 1983. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Genummerd 12/15 middenonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 32,5 x 57 cm. Bladmaat 37,5 x 61,5 cm. Losbladig.

Oscar Verpoorten was de zoon van Frans Verpoorten, geboren te Haarlem in 1952 en overleden in 2003.

Oscar Verpoorten (1952-2003)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Dit item is verkocht voor 195,00
Starttijd:06-11-2016 om 20:24
Eindtijd:18-11-2016 om 19:24
Wodan
13 nov. / 14:31
€ 195