Ossip Zadkine/ Guillaume Apollinaire - Verkocht

Ossip Zadkine/ Guillaume Apollinaire kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 220,00

Ossip Zadkine/ Guillaume Apollinaire kopen? Bied vanaf 150!Ossip Zadkine/ Guillaume Apollinaire kopen? Bied vanaf 150!Ossip Zadkine/ Guillaume Apollinaire kopen? Bied vanaf 150!Ossip Zadkine/ Guillaume Apollinaire kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Ossip Zadkine (1890-1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaars; Ossip Zadkine / Guillaume Apollinaire

Portfolio

Techniek; Litho

Titel; Der Prophet - Les Collines

nr. 141/ 235

Uitgever; Edition de Beauclair

Jaar; 1966

Maten per blad; 51 x 41 cm

gesineerd en genummerd

Litho van Ossip Zadkine

Gedicht door Guillaume Apollinaire

Ossip Zadkine (1890-1967)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Dit item is verkocht voor 220,00
Starttijd:24-03-2017 om 09:10
Eindtijd:31-03-2017 om 10:10
Biedingen (8)
jacoom
31 mrt. / 09:23
€ 220
biancat
31 mrt. / 09:22
€ 200
jacoom
31 mrt. / 09:22
€ 200
biancat
31 mrt. / 09:15
€ 190
artmuseum777
31 mrt. / 09:15
€ 180
biancat
31 mrt. / 09:15
€ 170
artmuseum777
31 mrt. / 09:15
€ 160
biancat
31 mrt. / 09:12
€ 150