Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Aquarel uit 1938. Gesigneerd linksonder. Geannoteerd rechtsonder met "ons huis aan
de berg van St. Job", "voor moeder van Otto" en "6 juni 1938".
Beeldmaat 25 x 41 cm. Ingelijst. Lijstmaat 31,8 x 47,7 cm.
Opgenomen in de catalogus van de Stichting Otto B. de Kat bij het RKD.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 5-6-2017 om 21:28 |
Eindtijd | 20-6-2017 om 19:28 |