OTTO B. DE KAT houtsnede 1955

OTTO B. DE KAT houtsnede 1955 kopen? Bied vanaf 50!

OTTO B. DE KAT houtsnede 1955

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

238 verkochte items
  • Otto B. de Kat (1907-1995)
GesigneerdHandgesigneerd

OTTO B. DE KAT (1907-1995)

Titel: zonder titel
Jaartal: ca. 1955
Afmetingen beeld: 6,5 x 21,5 cm Papiermaat: 22 x 34 cm
Gesigneerd: Ja, monogram dk
Materiaal:  houtsnede op Japans papier
Ingelijst: nee
Conditie: In goede staat

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:06-10-2015 om 17:11
Eindtijd:13-10-2015 om 17:11

galerietweebijdrie
12 okt. / 22:23
€ 50