Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
OTTO B. DE KAT (1907-1995)
Titel: Naakt zittend op een stoel
Jaartal: 1954
Afmetingen beeld: 11,5 x 15,5 cm (achter passepartout)
Gesigneerd: Ja, monogram onder passe-partout
Materiaal: houtsnede op Japans papier
Ingelijst: nee
Conditie: In goede staat
Starttijd | 13-9-2015 om 9:29 |
Eindtijd | 20-9-2015 om 9:29 |