Harry Karssen - Lot van twee zeefdrukken z.t.
Joan Blaeu - Watanum - Watene - Waten
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlinosnede uit 1952. Potlood gesigneerd rechtsonder. Epreuve d'artiste linksonder. Beeldmaat 24 x 32,5 cm. Ingelijst. Lijstmaat 45 x 52,5 cm. Afgebeeld in het boek "Leven en werk van Otto B. de Kat".
Otto B. de Kat was geboren in 1907 te Dordrecht en overleden te Laren in 1995.
Starttijd | 4-4-2016 om 20:36 |
Eindtijd | 5-4-2016 om 14:56 |