Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlinosnede uit 1952.Potlood gesigneerd en gedateerd linksonder.
"épreuve d'artiste" rechtsonder.
Beeldmaat 24,5 x 32,5 cm. Bladmaat 26 x 37 cm. Losbladig.
Afgebeeld in "Otto B. de Kat - Leven en werk" op blz. 52.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 3-3-2018 om 20:26 |
Eindtijd | 18-3-2018 om 19:31 |