Gerti Bierenbroodspot - Zonder titel
Lucebert - gemengde techniek op board: "La Mama" - 1977
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlinosnede uit 1954. Potlood gesigneerd rechtsonder.
"épreuve d'artiste" linksonder.
Annotatie: "voor Johanna Moes 21 oct. 1981" middenonder.
Beeldmaat 19,2 x 15,6 cm. Ingelijst. Lijstmaat 35,5 x 31 cm.
Afgebeeld in "Leven en werk" 2002 Blz.150.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 21-7-2017 om 13:39 |
Eindtijd | 3-8-2017 om 19:39 |