Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Otto B. de Kat linoleumsnede Heuvellandschap met boogbrug 1970 (Mont du Cantal)
Gesigneerd rechtsonder: Otto B. de Kat ' 70.
Gesigneerd linksonder: Epreuve D'artiste
Rechtsonder in afbeelding gemerkt met stempel "dK"
Formaat afbeelding: 21,5 x 26 cm. Lijstformaat: 36 x 39 cm.
Ingelijst achter passepartout in houten lijst met museumglas
Starttijd | 18-8-2015 om 16:11 |
Eindtijd | 25-8-2015 om 16:11 |