Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Olieverf op doek van Otto B de Kat. Jaar: 1952. Titel: het rode huis. Afmetingen werk incl lijst: H55 x b65 cm. Afmetingen werk: H49 x b38. Het werk is rechtsonder gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Het werk kan zo aan de muur.
Lijsten:
Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit worden vermeld.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 4-5-2018 om 19:43 |
Eindtijd | 11-5-2018 om 21:48 |