Hans Blanken - Oktobervaart - Ets
Gijsbertus Jan Sijthoff - Moeder en kind lezen
Maurice Grothausen - DE IMPRESSIE VAN MIJN REIZEN OVER DE HELE WERELD 2014
Anke Peddemors - Op de WC blauw
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aquarel uit 1948 met nog frisse kleuren.
Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.
Beeldmaat 21 x 14 cm. Netjes ingelijst. Lijstmaat 38 x 30 cm.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 9-6-2018 om 20:23 |
Eindtijd | 20-6-2018 om 19:35 |