*Fraai portret van de kunstenaar Jan Wiegers, gemaakt door de Nederlandse kunstenaar Otto B. de Kat. *R.o. gesigneerd en gedateerd in potlood met: Otto B. de Kat '56 *Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.
Goed
Aan de buitenste witranden van het papier buiten de afdruk van het beeld wat lichte vouwtjes. Met een passe-partout is hier niets niets meer van te zien.
Tot 5 kg.
€ 10,00