Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Linosnede, potlood gesigneerd rechtsonder. Gestempeld linksonder.
Beeldmaat 8,6 x 5 cm. Ingelijst.
Otto B. de Kat is geboren te Dodrecht in 1907 en overleden te Laren in 1995.
Starttijd | 24-8-2015 om 11:10 |
Eindtijd | 5-9-2015 om 21:10 |