Otto Eerelman - St Bernard met jongen - kleurenlitho 1916 - fraai ingelijst - Verkocht

Otto Eerelman - St Bernard met jongen - kleurenlitho 1916 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Prenten & Uitgaves

Otto Eerelman - St Bernard met jongen - kleurenlitho 1916 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Otto Eerelman - St Bernard met jongen - kleurenlitho 1916 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Otto Eerelman - St Bernard met jongen - kleurenlitho 1916 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Otto Eerelman - St Bernard met jongen - kleurenlitho 1916 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Otto Eerelman - St Bernard met jongen - kleurenlitho 1916 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Otto Eerelman - St Bernard met jongen - kleurenlitho 1916 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Otto Eerelman - St Bernard met jongen - kleurenlitho 1916 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Otto Eerelman - St Bernard met jongen - kleurenlitho 1916 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Otto Eerelman - St Bernard met jongen - kleurenlitho 1916 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Otto Eerelman - St Bernard met jongen - kleurenlitho 1916 - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
  • Otto Eerelman (1839-1926)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1916
TechniekVaria
OnderwerpDieren
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
  • los blad, 24x32 cm, aan de bovenrand bevestigd op niet vergeeld karton
  • achter p.partout en glas
  • in de druk gesigneerd rechtsonder
  • in een antieke gipsen lijst in behoorlijke gebruikte staat, afm 40x47 cm
  • Conditie
    Blad is in goede gebruikte staat. 3 gelijkmatige verticale lichte vouwen.
    PrijsTot 10 kg.
    Binnen Nederland € 10,00

    AfhalenNee is niet mogelijk
    ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
    Starttijd2-1-2020 om 22:38
    Eindtijd21-4-2020 om 8:57