Lithografie, genummerd 38/200. Bijzonder is dat de lithografie met de hand is betekend met conté krijt en dat in het papier een blinddruk is verwerkt. Gesigneerd in potlood, met persoonlijke boodschap: "een gelukkig en zinnig 1988, Otto" Deze boodschap was destijds bestemd voor collega kunstenaar Jan Van Den Dobbelsteen. Afmetingen werk: 19 cm breed en 30 cm hoog. Heel licht vouwtje aan de rechterbovenzijde, ver van de afbeelding. Wordt verpakt tussen karton verzonden (niet opgerold).
Zeer Goed
Lithografie, genummerd 38/200.
Bijzonder is dat de lithografie met de hand is betekend met conté krijt en dat in het papier een blinddruk is verwerkt.
Gesigneerd in potlood, met persoonlijke boodschap: "een gelukkig en zinnig 1988, Otto"
Deze boodschap was destijds bestemd voor collega kunstenaar Jan Van Den Dobbelsteen.
Afmetingen werk: 19 cm breed en 30 cm hoog. Heel licht vouwtje aan de rechterbovenzijde, ver van de afbeelding. Wordt verpakt tussen karton verzonden (niet opgerold).
Tot 2 kg.
€ 4,10