Otto Egberts, ingelijste zeefdruk: de vier windstreken, handgesigneerd - Verkocht

Otto Egberts, ingelijste zeefdruk: de vier windstreken, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 60,00

Otto Egberts, ingelijste zeefdruk: de vier windstreken, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Otto Egberts, ingelijste zeefdruk: de vier windstreken, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Otto Egberts, ingelijste zeefdruk: de vier windstreken, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Otto Egberts, ingelijste zeefdruk: de vier windstreken, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!Otto Egberts, ingelijste zeefdruk: de vier windstreken, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Otto Egberts (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Otto Egberts

Titel: De vier windstreken

Techniek: Zeefdruk

Nummer: 45/75

Jaar: 1998

Gesigneerd: Handgesigneerd rechts onder

Afmetingen incl. lijst: 81,5 x 61,5 cm

Afmetingen voorstelling: 31 x 23 cm

Ingelijst: Ja

Kijk ook eens naar mijn andere advertenties!!!

Conditie:

In goede staat.

Verzendkosten:
De verzend-, handlings- en verpakkingskosten binnen Nederland zijn 20 euro (afmetingen > 100 x 50 x 50 cm).  De kosten voor België zijn 35 euro.

Afhalen kan in Naaldwijk, op afspraak, zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Otto Egberts (1949)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:27-04-2015 om 15:10
Eindtijd:10-05-2015 om 15:10
Oudewetering
08 mei / 23:47
€ 60