Otto Hetterscheid - Otto Hetterscheid: Litho, Compositie

Otto Hetterscheid - Otto Hetterscheid: Litho, Compositie kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Otto Hetterscheid - Otto Hetterscheid: Litho, Compositie kopen? Bied vanaf 80!Otto Hetterscheid - Otto Hetterscheid: Litho, Compositie kopen? Bied vanaf 80!Otto Hetterscheid - Otto Hetterscheid: Litho, Compositie kopen? Bied vanaf 80!Otto Hetterscheid - Otto Hetterscheid: Litho, Compositie kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  WLS
FA. (1)

9 verkochte items
  • Otto Hetterscheid (1927-2010)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Compotitie
Jaartal: 1992
Afmetingen blad: 48 cm x 61 cm (afmetingen beeld: 42 x 30 cm)
Oplage: 7/25
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:28-05-2017 om 20:05
Eindtijd:22-07-2021 om 09:38

jazzamusica
19 jul. / 13:53
€ 70