Otto van Rees - 1884-1956 - Verkocht

Otto van Rees - 1884-1956 kopen? Bied vanaf 50!
  • Otto van Rees (1884-1957)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19.5 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Otto van Rees, tekening, stilleven

tekening, niet eerder ingelijst

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-02-2020 om 16:23
Eindtijd:05-03-2020 om 19:12
Dieuwertje1
25 feb. / 15:08
€ 50