Otto Zeegers - Steengoed vaas

Otto Zeegers - Steengoed vaas kopen? Bied vanaf 50!
Otto Zeegers - Steengoed vaas kopen? Bied vanaf 50!Otto Zeegers - Steengoed vaas kopen? Bied vanaf 50!Otto Zeegers - Steengoed vaas kopen? Bied vanaf 50!Otto Zeegers - Steengoed vaas kopen? Bied vanaf 50!Otto Zeegers - Steengoed vaas kopen? Bied vanaf 50!Otto Zeegers - Steengoed vaas kopen? Bied vanaf 50!
  • Otto Zeegers (1931-2011)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1967
Afmetingen 17 cm x 13 cm x 13 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Prachtige aardewerken vaas van de bekende maker Otto Zeegers uit Nederland.

Geglazuurde steengoed vaas met monogram ontwerper en jaartal 1976.

Hoogte is 17 cm en 13 cm doorsnede.

Goede staat.

Wordt goed verpakt en verzonden met track en trace code.

Goed

Otto Zeegers (1931-2011)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Wetering11
FA. (1)

Lid sinds 2018
51 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
13
17
13
Sluit over 2d 4u 28m 11s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieLeiden,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:28-01-2023 om 09:39
Eindtijd:07-02-2023 om 21:58