Ottograph, zeefdruk in mooie zwarte alu. lijst - Verkocht

Ottograph, zeefdruk in mooie zwarte alu. lijst kopen? Bied vanaf 50!
Ottograph, zeefdruk in mooie zwarte alu. lijst kopen? Bied vanaf 50!Ottograph, zeefdruk in mooie zwarte alu. lijst kopen? Bied vanaf 50!
  • Ottograph
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ zonder titel“
Jaartal: 1999
Afmetingen beeld: h. 62 cm x b. 61 cm (Lijst: 88 cm x 85 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood linksonder
Oplage: 91 / 99
Ingelijst: Ja, In mooie zwarte aluminium lijst
Conditie: nieuwstaat
Verzendkosten/Ophalen:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Gezien het werk is ingelijst achter glas is opsturen niet aan te bevelen. Bezorging door koerier voor kosten koper is wel mogelijk.

Ottograph

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

952 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:29-10-2014 om 16:17
Eindtijd:03-11-2014 om 16:17
Design1
03 nov. / 13:44
€ 50